T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Aydın İl Sağlık Müdürlüğü Aydın Devlet Hastanesi

Aydın Sağlık Müdürlüğü
Aydın Devlet Hastanesi

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

Aydın Devlet Hastanesinden Mobil Hastane Uygulaması

Güncelleme Tarihi: 08/02/2019

Aydın Devlet Hastanesinde vatandaşların hastane hizmetlerine rahatlıkla ulaşabilmesi için akıllı telefon uygulaması başlatıldı.

Aydın Devlet Hastanesi olarak hasta ve hasta yakınlarının en iyi ve en hızlı hizmeti alması adına teknolojik gelişmeleri yakından takip ettiklerini belirten Aydın Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Refik Kunt, “İlimizin en büyük ve en kapsamlı hastanelerinden olan sadece Aydın’a değil çevre illere de hizmet sunan hastanemizde, vatandaşların yararına olan teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, uygulamaya geçirmeye devam edeceğiz’’ ifadelerini kullandı.

Aydın Devlet Hastanesinin başlattığı mobil hastane uygulaması ile hasta ve hasta yakınları bir tıkla hastane işlemlerini gerçekleştirebilecek. Akıllı telefonlarına  hastanenin mobil uygulamasını indiren  vatandaşlar hastaneye gitmeden pek çok hizmetten faydalanabilecekler.

 Mobil hastane uygulaması ile hızlı randevu alma, hastane başvurularını görüntüleme, laboratuvar ve patoloji sonuçları görüntüleme, E - Reçete ve ilaçları görüntüleme, 112 Acil aramaları, tüm hastane ve doktorları inceleyebilme, yol tarifi, geçmiş olsun dileklerini iletme,  rahatlıkla yapılabilmektedir.

Uygulama Apple Store ve Google Play Store’dan ücretsiz olarak indirilebilir.


GOOGLE PLAY STRORE'DEN İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ!
!

DfCM0-lWsAESu9w.jpg